Coachen
Spelartrupper

Om du upptäcker några felaktigheterna eller konstigheter i laglistorna är vi väldigt tacksamma om du mejlar oss på alltidfullsatt@everysport.se.

Följande lag ingår:
Lag: Landskrona BoIS
Serie: Superettan herrar

Forwards Total Apr Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Samuel Burakowsky +0p 0 0 0 0 0 0 0
Kofi Fosuhene Asare +0p 0 0 0 0 0 0 0
Frederik Ihler +0p 0 0 0 0 0 0 0
 
Mittfältare Total Apr Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Max Nilsson +0p 0 0 0 0 0 0 0
Robin Dzabic +0p 0 0 0 0 0 0 0
Adam Egnell +0p 0 0 0 0 0 0 0
David Edvardsson +0p 0 0 0 0 0 0 0
Sam Hegdal +0p 0 0 0 0 0 0 0
Victor Karlsson +0p 0 0 0 0 0 0 0
Emil Lindman +0p 0 0 0 0 0 0 0
Max’Med Mohamed +0p 0 0 0 0 0 0 0
 
Backar Total Apr Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Rassa Rahmani +0p 0 0 0 0 0 0 0
Vincent Sundberg +0p 0 0 0 0 0 0 0
Philip Andersson +0p 0 0 0 0 0 0 0
Gustaf Bruzelius +0p 0 0 0 0 0 0 0
Melker Jonsson +0p 0 0 0 0 0 0 0
Jesper Strid +0p 0 0 0 0 0 0 0
 
Målvakter Total Apr Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Hampus Pauli +0p 0 0 0 0 0 0 0
Svante Hildeman +0p 0 0 0 0 0 0 0
Amr Kaddoura +0p 0 0 0 0 0 0 0

Följande matcher ingår i tävlingen för Landskrona BoIS.
Datum Tid Hemmalag Bortalag Resultat  
12 apr. 19:20
Landskrona
Ängelholm
  0 - 0   +3p
20 apr. 15:00
Östersund
Landskrona
  2 - 2   +5p
28 apr. 17:00
Landskrona
Örgryte
  2 - 4   +4p
7 maj 19:00
Ljungskile
Landskrona
  3 - 0  
13 maj 19:00
Landskrona
Värnamo
  2 - 1   +2p
20 maj 19:00
Hammarby
Landskrona
  1 - 0  
23 maj 19:00
Landskrona
Falkenberg
  0 - 0   +3p
27 maj 19:00
Assyriska FF
Landskrona
  0 - 3   +7p
1 juni 16:00
Landskrona
Brage
  4 - 1   +5p
10 juni 19:00
Landskrona
Örebro
  1 - 2   +1p
16 juni 15:45
Gais
Landskrona
  3 - 0  
24 juni 19:00
Landskrona
Jönköping
  2 - 0   +6p
29 juni 16:00
Sundsvall
Landskrona
  3 - 2   +2p
22 juli 19:00
Landskrona
Varberg
  5 - 0   +9p
26 juli 19:20
Varberg
Landskrona
  2 - 1   +1p
5 aug. 19:20
Degerfors
Landskrona
  2 - 0  
12 aug. 19:00
Ängelholm
Landskrona
  2 - 1   +1p
18 aug. 18:00
Landskrona
Östersund
  4 - 0   +6p
26 aug. 19:00
Örgryte
Landskrona
  0 - 0   +3p
29 aug. 19:00
Landskrona
Ljungskile
  0 - 2  
2 sep. 19:00
Värnamo
Landskrona
  0 - 2   +5p
14 sep. 15:00
Landskrona
Hammarby
  4 - 1   +4p
18 sep. 19:20
Falkenberg
Landskrona
  4 - 0  
23 sep. 19:00
Landskrona
Assyriska FF
  0 - 4  
30 sep. 19:00
Brage
Landskrona
  2 - 1   +1p